Mamy kocięta!

Kochane Ragdolle z naszej domowej hodowli.  Mamy kocieta   – koteczka niebieski colourpoint z lynx  i kocurek-liliowy  colurpoint z lynx  ) . Więcej szczegółow oraz  zdjęcia maluchów  wkrótce w zakładce – kocięta ,gdzie już można zobaczyć kocięta z poprzednich miotów, bardzo podobne do aktualnych.

Przepiękne, zdrowe, 100% rasy Ragodoll- WSZYSTKIE POSIADAJĄ CO NAJMNIEJ 5 POKOLENIOWY RODOWÓD wystawiony przez  Polską Federację Felinologiczną „Felis Polonia” (FPL).

FPL jest największą w naszym kraju organizacją zrzeszającą Kluby i Stowarzyszenia Felinologiczne, a także jedynym w Polsce członkiem największej na świecie Międzynarodowej Federacji Felinologicznej – Federation Internationale Feline (FIFe). „Felis Polonia”, pod względem wielkości i aktywności, zajmuje trzecie miejsce w rankingu wszystkich krajów członkowskich FIFe.Rodowody kotów wydawane przez FPL są opatrzone logo FIFe i honorowane przez wszystkie organizacje felinologiczne na całym świecie.

Matką miotu I urodzonego 20 marca 2016r. jest nasza kochana  Zabajonea Charming Eyes*PL a ojcem   wspaniały, bardzo utytułowany GIC Roxi Briliiant King of Eulalie*CZ DM-przepiękny kocur z hodowli Eulalie * SK.Jego potomstwo uzyskuje na wystawach wysokie notowania na wystawach. Dlatego też za zasługi dla polskiej felinologii otrzymał  honorowy tytuł DM.

Kociaki na pewno będą równie piękne i zdrowe jak rodzice:)

Nasze kocięta wychowują się wśród ludzi, są częścią naszej rodziny, dlatego są bardzo kontaktowe, łagodne i dobrze wychowane:). Korzystają tylko z kuwety i drapaka (tylko !!!), wesoło się bawią, słodko mruczą głaskane i przytulane. Jak wszystkie Ragdolle są absolutnie pozbawione agresji. Bardzo zżywają się z opiekunami i kochają zupełnie jak psy. Niepodobne są w tym do innych kotów a ich futerko przypomina jedwabiste futro króliczka. mimo długiego włosa nie wymagają szczególnej pielęgnacji. Nie ma osoby,która oparłaby się ich urokowi.

Kotki sprzedajemy w wieku co najmniej 12 tygodni,   tylko z rodowodem, umową w której dajemy gwarancje zdrowia, wyprawką, po dwukrotnym zaszczepieniu i odrobaczeniu.Rodzice kociąt przebadani w kierunku chorób genetycznych HCM – genotyp N/N, FLV i FIV – ujemny.

Kocieta z tych miotów będą do odbioru po 12 czerwca  2016r.

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji kociąt !